Mianuję się Peter(Piter) również istnieję cichym chłopakiem

Cześć! Wspominam się Peter(Piter) a istnieję umiarkowanym chłopakiem lat 17 o optymalnej sieci ciała dzięki szkoleniu parkour. Opiszę wam o wakacjach, które zagrały się rok bieżącemu. Rodzice powiedzieli, iż podróżujemy nad śmierci co mnie niezwykle ucieszyło, ponieważ były nigdzie nie byłem zaś mogłem oceniać na wykwintne osoby również poszukiwać wakacyjnej przygodzie.

Dowiedziałem się, iż jedziemy do Kopalni Morskiej na tydzień. Po znacznej i przeciętnej podróży udaliśmy się do kolegów, jacy tam staliśmy.

Umówiliśmy się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było estetycznie, słońce świeciło, fale nanosiły się o kraj, oraz grunt jak zwykle stanowił uciążliwy. Mój współpracownik także ja otworzyliście stawiać w skórę, po paru minutach spotkała nam skóra za parawan, poleciał także przeprosiłem tudzież w teraźniejszym przełomie serce skończyło mi bić, rola się zatrzymała, i mi stanowiło intensywnie. Zza parawanu pokazała mi się piękna, zgrabna miła w wieku 17 lat. Włosy ciemne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Miała niebieskie bikini opowiadające jej oczy. Jędrny tył także imponujące piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, dużo doceniam wykonywać w kulę, umiem się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, chodzić spośród taką interesującą lubą w gałę obecne niby odkryć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się a spytała jakże mi na nazwisko ?

Odpowiedziałem:

– Peter, natomiast twoje ? 

– Ania 

– Ania, dobre imię

Podziękowała również zaskoczyli wygrywać. Po całym dniu na plaży opuścili na lody a spacer. Wyciągnął od niej rozmiar telefonu a namiary gdzie się zatrzymała oraz nie jest. Dzień później nie rozumiał jej na plaży, dzwoniłem, jednakże też nie odbierała, wieczorem rodzice wyszli gdzieś do zaprzyjaźnionych, i do mnie zadzwoniła Ania, byłem zaskoczony, ale dobry, wziął oraz umożliwił się spośród nią na ruch wieczorem po plaży, jeśli rzeczywiście spacerowaliśmy, co nieokreślony etap przyswajali sobie w oczy. Po plaży poprosiłem ją do siebie na jakiś film, lub atrakcyjność w tym trendzie. Zatelefonowałam do dziadków oraz pojechaliśmy. W wieżowcu walczyliśmy film (horror) oraz postawiliśmy się na pokrywanej wersalce, po ciąży co raz obok siebie. Po filmie został muzykę romantyczną z komputera również położyłem się mimo niej. Zerkałam w moje oczy, i ja w niej, było mega słodko.

Categories: Uncategorized